MYJNIA RĘCZNA WARSZAWA - TOMAR > MYCIE PODWOZIA NA PODNOŚNIKUDzisiaj jest 19-1-2021 godzina 3:39:58

MYCIE PODWOZIA NA PODNOŚNIKU

Mycie podwozia na podnośniku w Warszawie

Mycie podwozia na podnośniku to zabieg konieczny, aby utrzymać nasze auto w dobrej formie. Podnośnik umożliwia dotarcie do trudno dostępnych zakamarków podwozia, które warto regularnie czyścić - zwłaszcza zimą. Nasza myjnia umożliwia umycie podwozia na podnośniku, jako jedna z niewielu w Warszawie.

Każdemu właścicielowi zależy na tym, aby jego samochód był czysty. Błyszczący lakier i lśniące szyby mogą jednak na niewiele się zdać, jeśli regularnie nie będziemy dbać o to, czego na pierwszy rzut oka nie widać. A mianowicie o podwozie. Zwłaszcza, gdy na drodze panują trudne warunki atmosferyczne (np. zimą), a solarki rozsypują po ulicach chemiczne środki, nietrudno wyobrazić sobie jak może wyglądać nasze podwozie. Wystarczy, że po powrocie do domu spojrzymy na swoje buty i brzydki, biały osad. Gdy skończą się mrozy, szkodliwe chlorki niszczą odsłonięte stalowe elementy, co może skutkować dziurami w wydechu czy progach. 

Mycie podwozia na podnośniku to jedyny skuteczny sposób, aby zadbać o tą część pojazdu. Nasza firma oferuje oczywiście taką usługę. Umycie podwozia na podnośniku kosztuje u nas od 89 złotych w zależności od wielkości auta. Przy okazji nasz pracownik przeprowadzi również bezpłatnie wizualną ocenę stanu korozji podwozia. Łatwo tutaj o uszkodzenia, gdy przejeżdża się po głebokich koleinach z zamarzniętego śniegu. Dobrym pomysłem jest równiez zabezpieczenie antykorozyjne pojazdu - wówczas mycie podwozia darmowe.

MYCIE PODWOZIA NA PODNOŚNIKU - WARSZAWA (WIDEO)