MYJNIA RĘCZNA WARSZAWA - TOMAR > SIEDZIBA FIRMYDzisiaj jest 19-1-2021 godzina 4:01:59

SIEDZIBA FIRMY

Myjnia ręczna w Warszawie - TOMAR na Bielanach

Kilka stanowisk do mycia samochodów, podnośnik i rozmiary hali  umożliwiające wjazd nawet samochodom ciężarowym - to tylko niektóre atuty siedziby naszej firmy przy ul. Nocznickiego 31a w Warszawie.

Dzięki naszemu 23-letniemu doświadczeniu w branży zaprojektowaliśmy naszą siedzibę tak, aby łączyła w sobie cechy funkcjonalności i komfortu. Hala jest ogrzewana, co umożliwia mycie samochodów również zimą i zapewnia właścicielom wygodne warunki oczekiwania. Klient nie musi się też obawiać, że zamarzająca woda utrudni mu korzystanie z auta zaraz po zakończeniu mycia.

Posiadamy łącznie sześć stanowisk, dzięki czemu jesteśmy w stanie zajmować się wieloma pojazdami w jednym czasie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę w naszym życiu codziennym gra czas - nie ma nic bardziej uciążliwego niż czekanie w kolejce, ponieważ myjnia może umyć tylko jeden bądź dwa samochody naraz. U nas to nie stanowi problemu.

Nasza hala wyposażona jest również w podnośnik, który umożliwia nam dokładne mycie podwozia oraz silnika. Warto również wspomnieć o tym, że gabaryty naszej hali pozwalają na wjazd samochodów dostawczych, a także ciężarowych. Wysokość wjazdu to 4, a szerokość 4,5 metra.