MYJNIA RĘCZNA WARSZAWA - TOMAR > ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNEDzisiaj jest 19-1-2021 godzina 3:41:04

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE

Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia Warszawa

Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia w WarszawieZabezpieczenie antykorozyjne samochodu to jeden z najskuteczniejszych sposobów, aby przedłużyć jego żywotność. Po kilku latach problemy z korozją mogą pojawić się nie tylko w aucie używanym, ale nawet nowym markowym modelu.

Nasza myjnia ręczna (WarszawaBielany) oferuje zabezpieczenie antykorozyjne podwozia, profili zamkniętych oraz nadkoli. Przed wykonaniem usługi, podwozie należy dokładnie umyć. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ niezwykle ważne jest, aby preparat trafił na czystą blachę. Jako jedna z niewielu myjni w Warszawie posiadamy podnośnik, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu mycie podwozia na podnośniku.

Następnie preparat nakładany jest ciśnieniowo na wszystkie elementy płyty podłogowej. Neutralizuje ogniska korozji i uniemożliwia ich ponowny rozwój. Po kilku godzinach preparat wysycha, tworząc twardą, plastyczną i niezmywalną warstwę antykorozyjną. Na podłożach ocynkowanych lub lakierowanych pozbawionych ognisk korozji również powstaje trwała niezmywalna powłoka antykorozyjna.

Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia: Cennik Netto

Pełne zabezpieczenie podwozia1200 zł 
Zabezpieczenie płyty podłogowej 600 zł
Chemiczne zabezpieczenie płyty podłogowej 500 zł
Zabezpieczenie profili zamkniętych 300 zł
Zabezpieczenie nadkoli 400 zł